Sorteer op

Stoer katoen

Welkom in de wereld van Ellen's retrokussens, waar de stijlen van de afgelopen 90 jaar samenkomen en zich vermengen in een verrassende mix die past in de tijd van nu.

 

stoer katoen bloemenIn dit menu vindt je de hoezen met het stoere zwaardere Mezo katoen. Dit is een dikke draad die geweven is en daardoor robuust en stoer aanvoelt. Prachtig voor in je interieur met een mooie kleurdiepte.

De  kussens vangen de geest van het verleden en geven er een moderne retro kussenhoestwist aan. Ze combineren de kenmerkende elementen van verschillende tijdperken - van de jaren 30 tot de jaren 90 - en brengen ze samen in een harmonieuze chaos van design.

Met vrolijke kleuren, onverwachte patronen en een knipoog naar retro invloeden, voegen deze hoezen een speels en origineel element toe aan je interieur. Of je nu van vintage houdt, op zoek bent naar een eigentijds accent, of gewoon iets unieks wilt, onze kussens zijn de perfecte keuze.

Dus, waarom zou je je beperken tot één stijl als je ze allemaal kunt omarmen? Ontdek onze eclectische retrokussens en breng een levendige mix van designinvloeden in je huis, voor een woonkamer die echt uniek is.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2017 - 2023 Ellenstyll | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel