Placemat

Artikel 1 van 5

Retro Placemat – Duurzaam & Waterafstotend | Handgemaakt bij EllenStyl

€ 6,00 (inclusief btw)
Voorraad 9 stuks
Specificatie Omschrijving
Levertijd 9-16 werkdagen
materiaal Propes outdoorstof
productie drukwerk uit Friesland
Design digitale illustratie door Ellen Draaisma
patroon Hermien

Breng kleur en karakter aan je tafel met deze bruine retro placemat van EllenStyll, met als naam: Hermien
Elke placemat wordt per stuk verkocht en is gemaakt van duurzame, waterafstotende ProPes-stof – ideaal voor dagelijks gebruik én voor feestelijke gelegenheden.

Afmetingen: 32 cm hoog × 42 cm breed (niet gezoomd, rechthoekig).

Gebruik jij ook graag placemats om de tafel te dekken? Bij EllenStyll vind je volop keuze uit vrolijke retro, gebloemde en kleurrijke prints. Perfect voor ontbijt, lunch of diner – thuis, buiten in de tuin of op de camping. Ook leuk om cadeau te geven of te combineren met onze andere retro woonaccessoires.

Waarom kiezen voor EllenStyll placemats:

  •  Gemaakt van duurzame ProPes-stof

  •  Waterafstotend en wasbaar (30 °C kort programma)

  •  Laser-gesneden randen die niet snel rafelen

  •  Licht, flexibel en makkelijk schoon te maken

  •  Unieke prints, ontworpen voor een vrolijke retro sfeer

De placemats worden opgevouwen verzonden. Na het uitpakken kun je ze open neerleggen zodat de vouwen verdwijnen, of ze eventueel licht strijken onder een theedoek op lage stand.

Met hun speelse uitstraling en praktische eigenschappen zijn deze placemats een echte must-have voor wie houdt van stijlvol, duurzaam tafelen met een knipoog naar de jaren ’70.

De stof is in de fabriek geprint en met een hete las gesneden. Hierdoor rafelt de stof niet. Na intens gebruik kan dit wel gaan gebeuren want het is een geweven stof. Om deze reden laat ik de placemats bij aanvang wat groter dan de standaard maat, zodat je mogelijk in de toekomst nog kunt omzomen. Omzomen in de fabriek is wel een optie maar geeft me geen keus in kleur en werd niet altijd netjes gedaan. Juist met de kleurrijke producten vind ik dat zo belangrijk.

Overzicht

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2017 - 2025 Ellenstyll | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel